O nas

Plon logo strona 709 na 276

 

Nasza firma powstała ponieważ zauważyliśmy, że rynek suplementów diety nie nadąża za nowymi technologiami, które pozwalają na stworzenie produktów czystszych niż kiedykolwiek, o wielu standaryzacjach, wysokim stężeniu poszukiwanych substancji przy jednoczesnym zachowaniu ich pełnej naturalności.

Jesteśmy młodą i ambitną firmą z wyłącznie polskim kapitałem, która wierzy w siłę naturalnych rozwiązań. Naszą misją jest promowanie zdrowego trybu życia poprzez konsekwentne wdrażanie nowoczesnych i pełnowartościowych produktów, cechujących się wysoką jakością oraz unikalnymi właściwościami, które potwierdzamy w niezależnych laboratoriach.

Naturalność jest dla nas na pierwszym miejscu, ponieważ jesteśmy przekonani, że naturalne rozwiązania dają najwspanialsze rezultaty poprzez synergiczną moc substratów zawartych w roślinach.

Dlatego podczas projektowania naszych produktów nie zgadzamy się na kompromisy i odważnie wdrażamy nowoczesne rozwiązania w medycynie naturalnej, wykorzystując ściśle wyselekcjonowane substraty najwyższej jakości, przecierając nowe szlaki na drodze zgodnej z filozofią „Clean Label”. Dzięki wszystkim działaniom jakie podejmujemy mamy pewność że rozwiązania, które proponujemy Wam – naszym klientom, są najlepszym co potrafimy dla Was stworzyć.

Nagrody w 2022 roku

Jako jedyni w swojej kategorii otrzymaliśmy dyplom od Śląskiego Osrodka Doradztwa Rolniczego dla produktu Macerat 33% za zajęcie 1 miejsca w konkursie targowym O EKO KRYSZTAŁ 10 Targów EKOstyl 2022 i 2 Targów EkoCanna 2022.

Otrzymaliśmy również zieloną cegiełkę od Fundacji Wspierania Ekologii „ECO 4 LIFE” certyfikat nr 009 za wkład w tworzenie społeczności proekologicznej, poprzez wytwarzanie i promocję wysokiej jakości zdrowotnych produktów ekologicznych.

Otrzymaliśmy również zieloną cegiełkę od Fundacji Wspierania Ekologii „ECO 4 LIFE” certyfikat nr 009 za wkład w tworzenie społeczności proekologicznej poprzez wytwarzanie i promocję wysokiej jakości zdrowotnych produktów ekologicznych

Na 2 edycji targów „EkoCanna 2022” nasz produkt Macerat 33% został wyróżniony w konkursie targowym o EKOkryształ.